Aplikační specialista výzkumu a vývoje

Obor Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná výrobní společnost hledá nového kolegu do týmu, který vyvíjí nový produkt.

Pracovní náplň:
• Práce ve vývojovém oddělení
• Aplikace nových metod pro lepší využití potenciálu přístroje
• Experimentální testování a vyhodnocování zkoušek
• Úzká spolupráce celého týmu R&D
• Zpracování získaných poznatků
• Komunikace a spolupráce napříč společností

Požadujeme:
• VŠ vzdělání – oblast fyzikální a materiálové inženýrství, vlnová a částicová optika
• Angličtina na komunikativní úrovni – odborné články, jednání
• Zkušenosti s výzkumem v laboratoři
• Proaktivní přístup, dotažení nápadu k realizaci
• Spolehlivou a pečlivou osobu

Nabízíme:
• Práci ve stabilní společnosti a inovativním kolektivu
• Perspektiva dlouhodobé spolupráce
• Vzdělávání a osobní rozvoj
• Týden dovolené navíc
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Lokalita práce: Brno
Nástup: možný ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.