APLIKAČNÍ INŽENÝR

Obor Elektrotechnika, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost se sídlem v Brně hledá kandidáta na pozici:

Popis pracovní pozice:

  • Komunikace se zákazníky s ohledem na produkci společnosti
  • Návrhy technických řešení, vypracování nabídek
  • Konfigurace a nastavení výrobního informačního systému
  • Poskytování technické a aplikační podpory
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojního zaměření (automatizace, mechatronika)
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost problematiky průmyslové automatizace a strojního zařízení velkou výhodou
  • Ochota učit se novým věcem, zájem o daný obor
  • Logické myšlení, proaktivní přístup, týmový hráč
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • Řp. Sk. B, ochota cestovat v rámci ČR

Nabízíme:

  • Zázemí společnosti působící v rychle se rozvíjejícím segmentu trhu
  • Možnost seberealizace a práci na různorodých projektech
  • Motivující finanční ohodnocení, stravenky, mobil
  • Nabídku práce i pro šikovné absolventy se zájmem o daný obor

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.