Administrativní pracovník s AJ – logistik (výrobní společnost)

Obor Administrativa, Ekonomika, finance, Logistika, Nákup, Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK – LOGISTIK

Pracovní náplň:

  • evidence a zpracování průběžné spotřeby položek zboží
  • evidence a zpracování uzavírání zakázek na konci měsíce
  • pravidelná fyzická kontrola skladů materiálu (uvnitř výrobní haly i venku – za každého počasí)
  • účtování a zpracování nákupních faktur za materiál
  • evidence a zpracování zmetkových kusů
  • další podpůrná administrativa: docházka zaměstnanců, sklad ochranných oděvů a pomůcek, vedení evidence lékařských prohlídek zaměstnanců, vedení evidence školení zaměstnanců…
  • práce s podnikovým informačním systémem a se systémem EXCEL
  • komunikace v angličtině při řešení faktur (slovem i písmem)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou (vhodné i pro ABSOLVENTY)
  • alespoň základní znalost účetnictví
  • komunikativní znalost ANGLIČTINY
  • uživatelskou znalost MS OFFICE, dobrou znalost EXCELU
  • samostatnost, pečlivost, analytické myšlení
  • ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.